کد خبر: 298967 A

وزیر بهداشت در دیدار با آیت الله وحید خراسانی:

وزیر بهداشت گفت: خداوند برکتی در کار دولت تدبیر و امید قرار داده و آن همراهی مجلس و دولت برای ارائه خدمات به ویژه در حوزه بهداشت و درمان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی عصر امروز در دیدار آیت الله وحید خراسانی از مراجع تقلید شیعه در قم اظهار داشت: پزشکان همواره در کنار مردم به ارائه خدمات پرداخته‌اند اما متاسفانه شاهدیم که برخی بی‌مهری‌ها نسبت به جامعه خدوم پزشکی انجام می‌شود. 

وزیر بهداشت خاطر نشان کرد: خداوند برکتی در کار دولت تدبیر و امید قرا رداده و آن این است که مجلس و دولت همراه با یکدیگر در خدمت رسانی به مردم و بویژه خدمت رسانی در حوزه بهداشت و سلامت جامعه حرکت می‌کنند. 

وی با بیان اینکه شهر قم نمونه‌ای از مشکلات کشور در حوزه بهداشت و درمان است، گفت: دو بیمارستان فرقانی و نیروگاه در حال ساخت است و انشالله در همین سال به اتمام خواهد رسید؛ علاوه بر این دو بیمارستان، چند بیمارستان در حال ساخت دیگر نیز وجود دارد و البته بیمارستان هزار تخت خوابی که آقای دکتر روحانی در سفر به قم وعده ساخت آن را داده بودند ظرف ۴ماه آینده در منطقه پردیسان شهر قم شروع به ساخت خواهد شد.

ارائه خدمات به مردم جامعه خدمت رسانی به مردم دولت و مجلس مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا