کد خبر: 298965 A

آیت الله وحید خراسانی در دیدار وزیر بهداشت:

یکی از مراجع تقلید شیعه در قم با تاکید براینکه دولت آقای دکتر روحانی واقعا خدمتگزار مردم است، گفت: آقای روحانی نیت خوبی دارد و در انتخاب وزرا دقت به خرج داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت الله حسین وحید خراسانی عصر امروز در دیدار سید حسن قاضی‌زاده هاشمی اظهار داشت: دولت‌های سابق و خدماتشان را دیده‌ام اما بدون تعارف می‌گویم و در غیاب شما نیز گفته‌ام که وزیر بهداشتی همانند شما تاکنون نبوده است. 

وی با بیان اینکه رسیدگی به بیمار از با فضیلت‌ترین اعمال است، گفت: طبق منابع دینی خداوند در دل‌های شکسته حضور دارد و دلی شکسته‌تر از دل بیماران و البته بیماران فقیر وجود ندارد. 

این مرجع تقلید با بیان اینکه هر شخصی از آثارش قضاوت می‌شود، گفت: عملکردتان باعث قضاوت خوب مردم در خصوص شما شده است و امیدواریم همچنان تا فرصت دارید به مردم خدمت کنید. 

وی گفت: سلام مرا به دکتر روحانی برسانید و بگویید تا فرصت است همچنان خدمت کنید چرا که دولت‌هایی بوده‌اند که نتوانسته‌اند خدمات خوبی به مردم ارائه کنند و شاید اکنون حسرت بخورند. 

آیت الله وحید خراسانی با بیان اینکه دولت آقای روحانی و اقعا خدمتگزار مردم است، گفت: آقای دکتر روحانی نیت خوبی دارد و در انتخاب وزرا دقت کافی را به کار گرفته است. 

این مرجع تقلید در پایان خطاب به وزیر بهداشت گفت: کار شما در خصوص خدمت رسانی به مردم و بویژه طرح تحول سلامت قابل قطع شدن نیست و هر دولتی روی کار بیاید باید اقدامات و خدمات شما را ادامه دهد.

حسین وحید خراسانی دولت شیعه وزیر بهداشت قاضی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا