کد خبر: 295467 A

معاون وزیر بهداشت:

ایلنا: معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت گفت: گرفتن عکس سلفی با اجساد کار دانش آموزان بود و از هیچ دانشگاهی در این زمینه به ما گزارش نرسیده است.

به گزارش ایلنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، محمدرضا داوودآبادی فراهانی در پاسخ به سوالی درخصوص عکس‌های سلفی منتشر شده برخی دانشجویان با اجساد در شبکه‌های اجتماعی، گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده است که دانش‌آموزان یکی از مدارس در حال بازدید از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی بودند که به سالن تشییع رفتند و با اجساد عکس سلفی گرفتند.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌هایی که کردیم هنوز از هیچ دانشگاه علوم پزشکی گزارشی مبنی بر اینکه دانشجویان این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده باشند به ما نرسیده است. البته این موضوع شامل دانشگاه‌های دولتی می شود و خبری از دانشگاه‌های آزاد ندارم.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درخصوص برخورد با افرادی که چنین عکس‌هایی را گرفته و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند، گفت: اگر دانشجویی چنین کاری را انجام دهد حتما با او برخورد می‌شود چراکه یک کار غیر قانونی و غیر اخلاقی است.

سلفی با اجساد
نرم افزار موبایل ایلنا