کد خبر: 293434 A

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی صبح امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: 47 هزار نفراز مجموعه ناجا و خانواده های آنان در حوزه حفظ، مفاهیم، قرائت و تجوید قرآن کریم شرکت کرده اند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین ابو تراب بهرامی صبح امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان لرستان اظهار کرد: ما باید نعمت اسلام، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی را شکرگزار باشیم.

وی با اشاره  به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) مبنی بر اصول کلی اقتصاد مقاومتی که در سال گذشته تصویب و ابلاغ گردید، افزود: نیروهای مسلح نیز می بایست به دولت کمک کنند و از اسراف و تبذیر دوری نمایند و این یک توصیه ساده نیست بلکه یک توصیه شرعی است.

ابوترابی بیان کرد: باید به دو امر مهم یعنی دوری از اسراف و تبذیر و امر به معروف و نهی از منکر که حضرت امام ( ره ) به آن اهتمام جدی داشته اند، توجه شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه، در کارها قصد قربت داشته باشیم و با خدا معامله کنیم، زیرا این امور جاودانه و ماندگار خواهد بود، گفت: اگر با خدا معامله کنیم، خداوند قطعا ما را یاری خواهد کرد، مثل قطره و اقیانوس که قطره در دریا ماندگار می شود و با برکت خواهد بود و امنیتی که رضای خدا در آن باشد، پایدار اس

این مقام مسئول در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص ارزیابی امنیت در لرستان، مطرح کرد: ضمن تقدیر از فرمانده و مجموعه انتظامی استان ، با حضور سردار "محمد قنبری " کارهای مهمی در استان انجام شده است ، ایشان مسلط به امور هستند و امنیت خیلی خوبی در استان وجود دارد ، کسب مقام برتر فرماندهی انتظامی استان در بحث امنیت و احساس امنیت در سطح کشور بیانگر این مطلب می باشد.

بهرامی در پایان ضمن بازدید از مرکز پایش تصویری الغدیر استان لرستان، به شرکت 47 هزار نفری مجموعه ناجا و خانواده های آنان در حوزه حفظ، مفاهیم، قرائت و تجوید قرآن اشاره کرد و افزود: در سال جاری 6 هزار جلسه قرآنی در سطح کشور در ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن داشته ایم.

خانواده فرماندهی انتظامی استان قرآن قرآن کریم نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر