کد خبر: 289881 A

مدیر کل امور کارگزاری‌های رسمی سازمان تأمین اجتماعی از واگذاری امور اسناد پزشکی به کارگزاری های رسمی ۱۷ استان کشور همزمان با آغاز هفته تأمین اجتماعی خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد علی جنانی افزود: پس از اجرای آزمایشی واگذاری فرآیند پذیرش اسناد خسارات متفرقه به کارگزاریهای رسمی در استان تهران از ابتدای شهریور ماه سال ۱۳۹۳ ، صفهای متراکم تحویل مدارک و مستندات در دفاتر رسیدگی به اسناد پزشکی حذف شده و زمان انتظار مراجعین از ۴ تا ۵ ساعت به ۱۰ تا ۲۰ دقیقه کاهش یافته است .

وی تصریح کرد: براساس نظرسنجی های انجام گرفته افزایش میزان رضایتمندی مراجعین از مهمترین دستاوردهای این فرایند بوده است.

جنانی با اشاره به همکاری سازنده و موثر بخش درمان غیر مستقیم سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: فرایند واگذاری امور اسناد پزشکی به کارگزاری ها، برای اجرا به ۱۷ استان دیگر کشور شامل استانهای خوزستان، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، گیلان، قزوین، البرز، مرکزی، قم، همدان، لرستان، آذربایجان های شرقی و غربی، یزد، اردبیل و سمنان ابلاغ شده و درحال اجرا است.

مدیرکل امورکارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی در خصوص واگذاری امورمذکور به سایراستانها نیز افزود: به علت تعداد پایین مراجعین و پاسخگویی سریع و مناسب دفاتر رسیدگی به اسناد پزشکی درحال حاضر ضرورتی در ارائه خدمات مذکور در کارگزاری ها مشاهده نشده است که در صورت افزایش مراجعه کنندگان قطعاً برون سپاری فرایند به سایر استان های باقیمانده  نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

استان کشور خراسان رضوی درمان سازمان تامین اجتماعی سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر