کد خبر: 283782 A

حجت الاسلام قاضی عسگر در پاسخ به ایلنا:

ایلنا: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: حکم اعلام شده دو مامور فرودگاه جده که به دو نوجوان ایرانی در این فرودگاه تعرض کرده بودند نهایی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در حاشیه مراسم ختم پدر رییس سازمان حج و زیارت در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا، درباره حکم اعلام شده دو مامور فرودگاه جده که قصد تعرض به دو نوجوان ایرانی را داشتند، گفت: هنوز تکلیف این ماجرا روشن نیست.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با تاکید بر اینکه حکم اعلام شده حکم بدوی است و حکم نهایی صادر نشده است، خاطرنشان کرد: دادگاه دیگری قرار است در این خصوص برگزار شود.

حجت الاسلام قاضی عسگر از احتمال برگزاری دادگاه این دو مامور عربستانی در چند روز آینده یا هفته آینده خبر داد و گفت: باید این حکم بیشتر مورد بررسی قرار گیرد و ما پیگیر این موضوع هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت نهایی شدن، این حکم را کافی می دانید؟ گفت: تاکید می کنم که این حکم نهایی نیست و به این جهت نمی‌توان حرفی زد و اعلام نظر کرد.

 20  خرداد ماه بود که خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک مقام امنیتی عربستان اعلام کرد دو مأمور فرودگاه جده که قصد تجاوز به دو نوجوان ایرانی را داشتند، به 4 سال حبس و 1000 ضربه شلاق محکوم شده‌اند.

ایران عربستان ایلنا حادثه فرودگاه جده ماموران متعرض فرودگاه جده حجت الاسلام قاضی عسگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر