کد خبر: 283641 A

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام اجرای طرح تابستانه این جمعیت در 2 مرحله گفت: یک هزار و 159 پایگاه ثابت، موقت و سیاراین جمعیت در تابستان و تا چهارم مهر ماه برای خدمت رسانی به مردم در آماده باش است.

به گزارش ایلنا، ناصر چرخ ساز با اشاره به این که با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با فصل تعطیلات تابستانی،گفت: بر این اساس طرح امداد و نجات تابستانه جمعیت هلال احمر در 2 مرحله اجرایی خواهد شد که مرحله نخست آن از 15 خرداد آغاز شده و تا 28 خرداد ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به این که در ماه رمضان با توجه به کاهش سفرها، طرح تابستانه متوقف خواهد شد، گفت: مرحله دوم طرح امداد و نجات تابستانه از 25 تیر تا 4 مهر در کشور اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام آماده باش یک هزار و 159 پایگاه امل 477 پایگاه ثابت و 682 پایگاه موقت و سیار در طرح تابستانه امسال، گفت: بر این اساس 4 هزار و 84 نفر – روز نیروی عملیاتی تابستان امسال خدمات لازم را به مسافران ارائه خواهند کرد.

وی با اشاره به کارگیری 17 بالگرد در طرح امسال، گفت: به علاوه 3 هزار و 205 خودرو عملیاتی از جمله یک هزار و 150 آمبولانس و 409 خودروی نجات نیز در طرح امسال به کارگیری خواهد شد.

چرخ ساز اعلام کرد: همچنین 550 ست تخصصی نجات، 575 دستگاه اکسیژن ساز و 97 دستگاه زنده یاب نیز در طرح تابستانه امسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آماده باش امداد و نجات جمعیت هلال احمر خدمت رسانی به مردم ماه رمضان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر