کد خبر: 282346 A

طی دو عملیات جداگانه؛

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۶۰ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش طی دو عملیات جداگانه از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان خبر داد.

 به گزارش ایلنا سردار «کامرانی صالح» افزود : ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی به نام «علی » در محمد شهر کرج مطلع شدند .

وی گفت : بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از شناسایی منزل متهم و اطمینان از حضور وی در داخل منزلش اقدامات بعدی در جهت دستگیری وی در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سردار کامرانی صالح گفت: از آنجایی‌که اطلاعات اولیه در خصوص شناسایی متهم با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ صورت گرفته بود، ماموران عملیات ویژه پلیس استان البرز با هماهنگی مقام قضایی و طی یک عملیات مشترک با ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ پس از محاصره مخفیگاه نامبرده طی یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم شدند .

در بازرسی از منزل نامبرده مقدار ۱۹۵ کیلو گرم حشیش و یک دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر و در بازرسی از خودرو متهم نیز مقدار ۶ کیلو گرم حشیش کشف وبه همراه متهم دستگیر شده جهت تشکیل پرونده به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل شدند .

فرمانده انتظامی استان البرز گفت :همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز روز گذشته از فعالیت فردی به نام «ه-ع» در امر خرید و فروش مواد مخدر در منطقه حصارک کرج مطلع شدند .

وی افزود : بنابراین بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت و اقدامات اطلاعاتی بعدی در خصوص شناسایی مخفیگاه متهم آغاز شد .

ماموران پس از شناسایی منزل متهم و اطمینان از حضور وی در آنجا با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و در بازرسی از منزل وی تعداد ۵۸ بسته حشیش به وزن تقریبی ۵۹ کیلو و ۳۰۰ گرم با لفافه کشف کردند .

سردار کامرانی صالح گفت: در این رابطه یک دستگاه خودرو پراید متعلق به متهم توقیف و به همراه وی و مواد مکشوفه  برای تشکیل پرونده و ارجاع به مراجع قضایی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل شدند .

استان البرز قاچاق مواد مخدر کشف مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر