کد خبر: 282268 A

به منظور ارتقای سلامت محرومین کشور و حمایت از برنامه‌های درمانی کشور و در راستای اجرای سیاست‌های کلی سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، تفاهم نامه ای میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به امضاء رسید که طی آن 10 بیمارستان با ظرفیت 1000 تخت در مناطق محروم کشور تکمیل و احداث می‌شوند.

به گزارش ایلنا، در تفاهم نامه‌ای که امروز به امضاء هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) رسید، مقرر شد عملیات تکمیل و ساخت این بیمارستان های ناتمام که از 5 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند، طی دو سال به اتمام برسد.

بر اساس این تفاهم نامه، وزارت بهداشت متعهد شده است حداکثر 4 ماه پس از اتمام عملیات ساخت نسبت به تجهیز، تامین نیروی انسانی و راه اندازی این بیمارستان ها اقدام نماید.

گفتنی است: این بیمارستان‌ها در شهرستان های بانه، فردوس، درگز، نیریز، بهار، مینودشت، قرچک، میانه، گرمسار و باغملک در استانهای کردستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، فارس، همدان، گلستان، تهران، آذربایجان شرقی، سمنان و خوزستان تکمیل و احداث خواهند شد.

بیمارستان حضرت امام سلامت مقام معظم رهبری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر