کد خبر: 263725 A

رحمت‌الله حافظی:

عضو شورای شهر تهران گفت: از افراطیون سیاسی می‌خواهم که نگذارند این موفقیت به کام مردم تلخ شود و همدلی، همزبانی و نقد کارشناسی به دولت را تبدیل به حمله به دولت نکنند و اجازه دهند کارها در چارچوب درایت و تدبیر پیش برود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رحمت‌الله حافظی در جلسه امروز شورای شهر گفت: خدا را شاکریم که تعداد روزهای پاک امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دو روز افزایش داشته و تعداد آن از پنج روز در سال گذشته به هفت روز در سال جاری رسیده است.

وی با اشاره به روز جهانی بهداشت در هجدهم فروردین‌ماه اظهار کرد: در سال 1948 میلادی در نیویورک نخستین اساسنامه کنفرانس بین‌المللی بهداشت تدوین شد و نمایندگان 61 کشور مفاد آن را تهیه کردند. هدف این کار فراهم کردن حداکثر امکانات بهداشتی و سلامتی برای انسان‌ها است.

عضو شورای شهر ادامه داد: احداث پارک جنگلی یاس نیز در راستای ارتقای سلامت جسمی و روحی مردم است.

حافظی با بیان اینکه بوستان یاس هدیه رهبری به مردم تهران است گفت: از ریاست جمهوری نیز درخواست می‌کنم به عنوان شکرانه توافق هسته‌ای و به منظور اولین گام دولت در مسیر همدلی با ملت در دستوری مشابه دستور رهبری، پارک پردیسان را به شهرداری برای آماده‌سازی جهت استفاده مردم تهران تحویل دهند.

وی تاکید کرد: از افراطیون سیاسی می‌خواهم که نگذارند این موفقیت به کام مردم تلخ شود و همدلی، همزبانی و نقد کارشناسی به دولت را تبدیل به حمله به دولت نکنند و اجازه دهند کارها در چارچوب درایت و تدبیر پیش برود.

در ادامه اقبال شاکری دیگر عضو شورای شهر تهران خطاب به قالیباف گفت: حرکت جهادی شما شیرینی را به کام شهروندان می‌دهد و پیشنهاد می‌دهم پیام رهبری را به عنوان یک نشانه تلقی کرده و به سایر مناطقی که باید این بهسازی در آن صورت بگیرد تسری دهیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم غیر از پارک پردیسان کمربندی شمالی نیز در اختیار شهرداری قرار بگیرد تا نوار سبز اطراف تهران افزایش یابد. 

بیانیه لوزان رحمت‌الله حافظی بوستان یاس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر