کد خبر: 263647 A

رئیس شورای شهر تهران:

رئیس شورای شهر تهران گفت: ما ملتی مستقل هستیم که روی پای خود ایستاده‌ایم و اگر دولت و ملت با هم نباشند، نمی‌توانیم ادامه حیات دهیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی چمران در صد و چهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با عنوان سال دولت، ملت و همدلی و همزبانی گفت: تاکید خاص ایشان بر این موضوع سرمشقی برای ما تا پایان سال خواهد بود.

وی ادامه داد: ما ملتی مستقل هستیم که روی پای خود ایستاده‌ایم و اگر دولت و ملت با هم نباشند نمی‌توانیم ادامه حیات دهیم.

رئیس شورای شهر تهران گفت: این همدلی و همزبانی باید وجود داشته باشد و این کار باید از شورا شروع شده و بر میزان همدلی و همزبانی خود بیافزاییم. همچنین باید همدلی و همزبانی میان اعضای شورا و همچنین میان شورا و شهرداری بیشتر شده، زیرا اگر چنین نباشد، کار‌ها پیش نخواهد رفت.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به توافق هسته‌ای انجام شده در روزهای اخیر اظهار کرد: موضوع هسته‌ای مسئله‌ای است که سال‌ها با آن دست به گریبان بوده‌ایم و تحریم‌های ظالمانه‌ای بر ما وارد شده است.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز ۱۷ اسفندماه خاطرنشان کرد: ایشان در این روز با بیانات حکیمانه خود هدیه‌ای را به مردم شهر دادند و منطقه‌ای به وسعت ۱۴۰۰ هکتار در اختیار شهرداری قرار گرفت و شهرداری باید فضا‌ها را برای شهروندان فراهم کند.

وی همچنین درگذشت خواهر مقام معظم انقلاب، مادر ریاست محترم جمهوری، همسر آیت‌الله جنتی و نیز درگذشت همسر آیت‌الله خاتمی را تسلیت گفت.

انقلاب دولت رئیس شورای شهر تهران شورای شهر تهران شهرداری مقام معظم رهبری مهدی چمران ملت خاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر