کد خبر: 263601 A

رئیس شورای شهر تهران:

رئیس شورای شهر تهران گفت: به پیشنهاد قالیباف بنا شده است؛ شهرداری باغات کن را تملک کند و برای این کار ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه نیز در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی چمران در حاشیه اولین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در سال ۹۴ که در پارک جنگلی یاس برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: این منطقه جنگلی قبلاً در اختیار تعدادی از نهاد‌ها و سازمان‌ها بوده و از طرف آن‌ها اداره می‌شده، اما از زمانی که مقام معظم رهبری بیاناتی در خصوص حفظ طبیعت تهران داشتند، این منطقه در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این منطقه ۱۴۰۰ هکتار زمین در اختیار شهرداری قرار گرفته است، گفت: آماده کردن این زمین کار آسانی نبود و شهرداری برای آماده کردن این منطقه تا روز سیزدهم فروردین کاری جهادی انجام داده است.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه قصد داشتیم؛ در این منطقه از آسفالت استفاده نکنیم و از شن کوبیده شده در آن استفاده کنیم؛ چرا که این کار برای طبیعت مفید است، ادامه داد: خوشحالیم؛ اولین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در این منطقه برگزار شد. از خدا به خاطر اینکه چنین طبیعتی را در اختیار ما قرار داده؛ سپاسگزاریم، همچنین از مقام معظم رهبری تشکر ویژه داریم که توانستیم، این فضای ۱۴۰۰ هکتاری را در اختیار مردم قرار دهیم.

چمران عنوان کرد: به پیشنهاد قالیباف شهردار تهران بنا شده است؛ شهرداری باغات کن را تملک کند و برای این کار ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

بودجه رئیس شورای شهر تهران زمین شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر تهران شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران مقام معظم رهبری مهدی چمران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر