کد خبر: 260800 A

نیروی انتظامی ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه فاطمیه اطلاعیه‌ای را به مناسبت چهارشنبه آخر سال منتشر کرد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، متن اطلاعیه نیروی انتظامی به شرح زیر است: آئین چهارشنبه پایانی سال از جمله جشن های باستانی و سنت های قدیمی و دیرینه ای است که به عنوان پیش درآمدی برای نوروز،فرصتی برای کنار هم بودن را فراهم می آورد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره با نگاهی جامعه محور و مردمی سعی دارد تا از آسیب ها و حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال کاسته و با مشارکت دهی یکایک آحاد جامعه،مهمترین و اصلی ترین وظیفه خود که همان استقرار نظم و امنیت است را به بهترین شکل به انجام برساند.

ما نیز بر این واقعیت اذعان داریم که نسل جوان و نوجوان ما در چند سال اخیر به تدریج با رفتارهای خطر آفرین و مغایر فلسفه وجودی چهارشنبه آخر سال فاصله گرفته اند که این نیز به سبب عقلانیت بالا و تعهد به آداب و سنن جوانان و نوجوانان عزیز می باشد.

ما در نیروی انتظامی به عنوان متولیان نظم و امنیت جامعه برخود می بالیم که پلیس چنین شهروندان فهیم و هوشمند و فرهنگ دوستی هستیم و به شما شهروندان محترم قول می دهیم که در شب چهارشنبه آخر سال به فضل و کرم الهی همانند همیشه،هوشیارانه در کنار شما بوده و با همکاری یکدیگرتمام سعی و تلاش خود را مبذول می داریم تا از وقوع هر نوع حادثه دردناک جلوگیری نمائیم.مطمئنا امسال به یاری همدیگر پایان سال خوشی را رقم خواهیم زد.

و البته نیز نیروی انتظامی وظیفه خود می داند برای صیانت از حقوق شهروندان،باهرگونه اوباشگری،رفتارهای هنجارشکنانه،راهبندان،سد معبر،اخلال در نظم و امنیت عمومی و هرگونه اعمال خارج از عرف و قانون برخورد نماید و در این راستا خودروهایی که با حرکات مخاطره آمیز آسایش و آرامش شهروندان را سلب می نمایند تا پایان تعطیلات نوروز توقیف و در پارکینگ نگهداری خواهند شد.

باستانی جامعه جمهوری اسلامی ایران جوانان و نوجوانان حضرت فاطمه زهرا حقوق قانون نسل جوان نظم و امنیت نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر