کد خبر: 259785 A

رییس شورای شهر تهران :

ایلنا: رییس شورای شهر تهران اظهار کرد: ما در مقابل مردم شرمسار می‌شویم که نتوانسته‌ایم تاکنون آنگونه که شایسته‌شان بوده است، مشکلات شهر را به خوبی حل کنیم

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ مهدی چمران در گردهمایی بزرگ ناظرین چهارمین دوره انتخابات شورایاری شهر تهران گفت: هنوز بحث شوراهای محلی در همه کشور علنی نشده است و فقط در شهر تهران با توجه به وسعت، بزرگی و کثرت جمعیت انجام می‌شود.

وی افزود: برگزاری انتخابات شورایاری ها از نخستین دوره تشکیل شوراهای اسلامی شهر در تهران برگزار شد و هم اکنون با تلاش دوستانمان در فرمانداری ، وزارت کشور و شورای شهر در کل شهر تهران برگزار می شود.

رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: این ما نیستیم که شوراهای محلی را تشکیل می دهیم در حقیقت این مردم هستند که این شوراها را تشکیل می‌دهند و به همین دلیل با صحبت‌هایی که برای تهیه آیین نامه انتخابات شورایاری‌ها با دولتمردان داشتیم، تصمیم بر این شد که آیین‌نامه ای تهیه شود تا در همه شهرها قابل استفاده باشد. امیدواریم این انتخابات به بهترین نحوه شکل بگیرد تا ما در مقابل مردم سربلند باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: وقتی مقام معظم رهبری با این شدت ، بیان و جوش و خروش نسبت به مسایل شهر و کشور سخن می‌گویند و دلسوزی نشان می‌دهند ما در مقابل مردم شرمسار می‌شویم که نتوانسته‌ایم تاکنون آنگونه که شایسته‌شان بوده است، مشکلات شهر را به خوبی حل کنیم تا شهروندان از امکانات رفاهی و مناسبی برخوردار باشند.

مهدی چمران انتخابات شورایاری‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر