خبرگزاری کار ایران

فعالیت ۶ هزار آشپزخانه طبخ و توزیع غذای گرم در پویش اطعام حسینی(ع)

فعالیت ۶ هزار آشپزخانه طبخ و توزیع غذای گرم در پویش اطعام حسینی(ع)
کد خبر : ۱۵۰۲۱۳۹

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ه) از فعالیت ۶ هزار آشپزخانه برای طبخ و توزیع غذای گرم در قالب پویش اطعام حسینی(ع) خبر داد.

به گزارش ایلنا از کمیته امداد امام خمینی (ره)، حبیب‌اله آسوده در تشریح برنامه‌های کمیته امداد در ایام محرم و صفر اظهار داشت: پویش اطعام و احسان حسینی با همکاری این نهاد و مراکز نیکوکاری و هیات های مذهبی از ابتدای محرم آغاز شده و تا پایان صفر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در قالب پویش اطعام و احسان حسینی ۶ هزار آشپزخانه با همکاری مراکز نیکوکاری و خیرین اقدام به طبخ غذا و توزیع بین فقرا و نیازمندان می‌کند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تعداد آشپزخانه‌های فعال و همچنین طبخ غذا نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

آسوده بیان داشت: پویش احسان حسینی نیز یکی دیگر از پویش‌هایی است که در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود که در قالب آن علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، خدماتی نیز در حوزه‌های درمان و مسکن برای نیازمندان و مددجویان انجام می‌شود که در واقع خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذر خود را در این بخش ادا کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افزود: خیرین می‌توانند از طریق سرشماره #۸۸۸۷* و #۱۲* یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۴۰۲۰ کمک‌های خود را در پویش اطعام و احسان حسینی اهدا کنند.

آسوده تاکید کرد: در قالب پویش‌های اشاره شده هیچ اعتبار دولتی استفاده نمی‌شود و تمام هزینه‌ها توسط خیرین انجام می‌شود.

وی به پویش «به عشق حسین (ع)» اشاره کرد و افزود: در قالب این پویش، کمیته امداد در این پویش اقدام به جذب حامیان برای فرزندان ایتام و محسنین می‌کند و هموطنان می‌توانند حداقل یک فرزند را به نیت شهدای کربلا تحت حمایت خود قرار دهند.

وی در ارتباط با پذیرش ایتام در قالب به عشق حسین (ع) خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و یا از طریق درگاه‌های سایت اکرام و همچنین مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد نسبت به حمایت از ایتام اقدام کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز