خبرگزاری کار ایران

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ:

تردد در سطح معابر پایتخت، کم حجم است

تردد در سطح معابر پایتخت، کم حجم است
کد خبر : ۱۴۹۸۰۷۷

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از معابر خلوت در پایتخت خبر داد و گفت: به دلیل قرار گرفتن امروز در بین تعطیلی شاهد حجم کم ترددها در سطح معابر پایتخت بودیم.

به گزارش ایلنا، سرهنگ اسماعیل احسان پور درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز ۴ شنبه ۶ تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد حجم کم ترددها به دلیل در بین تعطیلی قرار گرفتن امروز، در سطح معابر پایتخت بودیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک در بزرگراه‌های همت، چمران، آبشناسان، حکیم، شیخ فضل الله، زین‌الدین، بابایی، محمد علی جناح روان و در حال حرکت است.

وی افزود: در محدوده بزرگراه‌های یادگار امام (ره)، صیاد، امام علی (ع)، شهید سلیمانی، آزادگان و نواب قبل از پل نهم دی و خیابان آزادی شاهد حجم کم ترددها و خلوتی معابر و به همین نسبت احتمال افزایش سرعت‌ها در این مقاطع هستیم.

سرهنگ احسان پور اظهار داشت: ترافیک در محدوده‌های حکیم – اشرفی اصفهانی کم تراکم، تهران -کرج کم ترافیک، امام علی (ع) به شمال پر حجم، آزادگان در هر دو مسیر روان، پل سیدخندان روان و در حال حرکت، آبشناسان بعد از سردار جنگل روان، همت خلوت، لشگری از ستاری متراکم، شیخ فضل الله و پل محمد علی جناح خلوت تر از روزهای قبل، بابایی به غرب از روی پل امام علی (ع) روان، زین‌الدین از روی پل امام علی (ع) در حال حرکت، شهید سلیمانی از صیاد شیرازی روان، نواب از نهم دی تا تونل توحید نیمه سنگین و خیابان آزادی مقطع شهیدان نیز شاهد خلوتی معابر هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به تغییر ساعات کاری ادارات همچنین در بین تعطیلی قرار گرفتن امروز، شاهد ترافیک خلوت تری نسبت به روزهای قبل در سطح معابر شهر تهران هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از عابرین پیاده خواست به هیچ عنوان از سطح معابر بزرگراهی جهت تردد به آن سوی بزرگراه استفاده نکرده و حتماً از پل‌های عابر پیاده جهت تردد بهره جویند تا شاهد حوادث تلخ در سطح معابر نباشیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز