خبرگزاری کار ایران

استاندار تهران:

تصمیم و اراده امروز رأی اولی‌ها در برنامه‌های آینده تأثیرگذار است

تصمیم و اراده امروز رأی اولی‌ها در برنامه‌های آینده تأثیرگذار است
کد خبر : ۱۴۹۷۸۰۷

​استاندار تهران حضور رأی اولی‌ها را برای اولین بار در انتخابات یک تجربه بزرگ دانست و گفت: تصمیم و اراده امروز رأی اولی‌ها در برنامه‌های آینده تأثیرگذار است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، علیرضا فخاری در همایش دختران رأی اولی که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: نقش آفرینی شما در این مرحله از زندگی بسیار مهم بوده و انتظاری که می‌رود این است که حقایق را در صفحه واقعیت‌ها نشان دهید، اینکه توانستید در فضایی با آموزش و یادگیری در موقعیتی قرار بگیرید که نسبت به گذشته در مباحث تبیینی پویا، روشن‌تر و با حرکت شتاب دار تری وارد صحنه شوید ارزشمند است.

استاندار تهران با بیان اینکه دیگران بر اساس یافته‌ها بر شما تمرکز می‌کنند و می‌گویند دختران ما در جامعه اسلامی دارای بینش سیاسی، دینی، ارزشی و نگاه به آینده هستند، گفت: حضور شما در صحنه انتخابات برای اولین بار تجربه بزرگی است، شما فرصت حضور در صحنه سیاسی پیدا کرده اید و باید علاوه بر این که خودتان به تکلیف سیاسی عمل می‌کنید دیگران را هم به صحنه دعوت کنید چرا که این مسئله جز تکالیف اجتماعی محسوب می‌شود و شما جز سرمایه‌های اجتماعی هستید.

فخاری خطاب به دختران رأی اولی عنوان کرد: شما از مرز بلاتکلیفی عبور کرده اید و تصمیم و اراده شماست که برای آینده برنامه ریزی می‌کند و تأثیرگذار است، اگر بخواهید برای آینده نظام جمهوری اسلامی چگونگی نقش زنان و مادران را تبیین کنید شروعش از امروز خواهد بود و این حرکت غیر قابل توقف است، آینده از شما سوال می‌کند که در زمانی که فرصت داشتید چه کرده اید.

استاندار تهران بیان کرد: من به عنوان پدر به شما تاکید دارم که با بصیرت، دانایی، تلاش و ذهن پویا، حرکت درست را ترویج کنید و به دیگران هم بیاموزید که چه کنند، شما در نقطه‌ای برای بلوغ تشخیص رفتارهای دینی، ارزشی، اجتماعی و سیاسی ایستاده اید و در این مرحله برای بلوغ در تشخیص باید اثبات در عمل داشته باشید و در صحنه انتخابات این ثبات را نشان دهید.

فخاری با بیان اینکه جامعه‌ای در آینده موفق است که جوانان آن باورهایشان را به یافته های جدید تبدیل می‌کنند، افزود: شما جوانان نشاط ساز هستید و تقویت بنیان‌های روحی روانی توسط شما صورت می‌پذیرد.

استاندار تهران رشد و تعالی جامعه را در گرو نقش آفرینی صحیح دختران گرامی دانست و بیان کرد: شما می‌توانید برای نسل آینده زنان، موقعیت اجتماعی برتر و پرورش جامعه را به همراه داشته باشد، شما بهترین الگو و مهم‌ترین عنصر برای تأثیرگذاری امروز و فردای جامعه هستید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز