خبرگزاری کار ایران

دستگیری سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۹۱۹۴

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقان اماکن خصوصی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «محمد افشار» سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: شهروندی با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اظهار داشت شب گذشته سارقان با تخریب قفل و ورود به منزل خالی از سکنه همسایه وی، اقدام به سرقت لوازم نموده اند. 

وی افزود: با بررسی فیلم‌های استخراج شده از دوربین‌های مداربسته و اقدامات فنی پلیسی، هویت دو نفر سارق ۴۴ و ۴۰ساله سابقه دار که اقدام به سرقت از اماکن خصوصی می‌نمودند شناسایی شده و محل مخفیگاه آن‌ها کشف شد. 

بنا بر اعلام خبرگزاری پلیس، سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با هماهمنگی مقام قضایی تیم عملیات کلانتری به مخفیگاه متهمان اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند و در بررسی‌های اولیه از مخفیگاه متهمان، اموال مسروقه کشف و به همراه متهمان به کلانتری دلالت داده شد. 

سرهنگ افشار خاطرنشان کرد: متهمان به جرم خود مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی و بیش از ده فقره سرقت مشابه اعتراف کردند و تعداد سه نفر از شکات شناسایی شدند و شناسایی شکات و مالباختگان دیگر در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

سرهنگ محمد افشار به شهروندان توصیه کرد: با ارتقای سیستم امنیتی اماکن خصوصی با نصب دوربین‌های مداربسته و دزدگیر، امکان سرقت را به حداقل برسانند و در صورت وقوع سرقت، بلافاصله با مراجعه حضوری و یا تماس با پلیس ۱۱۰، آن را گزارش کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز