خبرگزاری کار ایران

کاروان ۹۰ نفره ویژه جانبازان راهی سرزمین وحی شدند

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۶۴۵۹

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم بدرقه کاروان حج تمتع جانبازان گفت: کاروان ۹۰ نفره ویژه جانبازان راهی سرزمین وحی شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از ایثار، محمود پاکدل، معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم در خصوص شرایط اعزام جانبازان به حج تمتع اظهار کرد: مطابق ماده ۴۳ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، سازمان حج و زیارت باید هرساله ۵ تا ۱۰ درصد سهمیه حجاج را به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان تخصیص دهد که امسال هم با تلاش معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران این موضوع محقق شد.

وی ادامه داد: تعدادی از جانبازان ما شرایط ویژه و خاصی دارند که باید در قالب یک کاروان خاص اعزام شوند. امروز کاروان ۹۰ نفره ویژه جانبازان که بیشتر این عزیزان جانبازان نخاعی هستند به همراه همراهانشان عازم این سفر معنوی هستند.

پاکدل خاطرنشان کرد: امیدواریم همه ما خادم خوبی برای جانبازان باشیم، در این سفر معنوی احترامی که اعضای کاروان‌های ایرانی و خارجی به کاروان ویژه جانبازان دارند، بسیار متمایز است، زیرا اکثر مسلمانان کشورها برای گرفتن حاجت به این کاروان مراجعه می‌کنند و در حقیقت این عزیزان شهدای زنده هستند که چهل سال است روی ویلچر نشسته و اکنون با مستجاب شدن دعاهایشان عازم این سفر معنوی می‌شوند.

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: امیدواریم به برکت دعای این عزیزان و برکت حضور خانواده‌های شهدا، به زودی رژیم منحوس صهیونیستی نابود و زمینه برای حضور بیشتر مردم ایران برای این سفر و عتبات عالیات فراهم شود.

لازم به ذکر است؛ مراسم بدرقه کاروان حج تمتع ویژه جانبازان سال ۱۴۰۳ به همت دفتر برنامه‌ریزی امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد، محمود پاکدل معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی، سید محمد میرکاظمی سرپرست دفتر برنامه‌ریزی امور ورزشی و اردویی و عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز