خبرگزاری کار ایران

دبیرکل هلال احمر خبر داد:

بکارگیری ۱۶۹۰ نیروی امدادی برای پوشش مراسم تشییع شهید رئیسی

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۴۳۰۰

یعقوب سلیمانی با اشاره به آماده باش هلال احمر، از بکارگیری ۱۲۹۰ نیروی امدادی و ۳۵۰ نیروی پشتیبانی و ۵۰ نیروی ستادی برای مراسم تشییع پیکر آیت الله رئیسی در تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به آماده باش ۱۰۰ درصدی هلال احمر در استان‌هایی که مراسم تشییع پیکر آیت الله رئیسی در آن برگزار می‌شود، گفت: نیروهای هلال احمر فردا در مراسم تشییع پیکر آیت الله رئیسی از ساعاتی قبل از مراسم در ۶۴ نقطه شهر تهران مستقر می‌شوند.

وی افزود: هلال احمر با بکارگیری ۱۲۹۰ نیروی عملیاتی، ۳۵۰ نیروی پشتیبانی و ۵۰ نیروی ستادی، پوشش امدادی را انجام می دهد. علاوه بر این تجهیزات لجستیک هلال احمر شامل ۲۶ دستگاه آمبولانس، ۲۷ خودروی عملیاتی، ۵ خودروی نجات، ۳ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۵ دستگاه موتور امدادی و در مجموع ۱۰۰ خودرو و بالگرد هلال احمر در این عملیات به کار گرفته می‌شوند.

سلیمانی ادامه داد: نیروهای هلال احمر در مبادی منتهی به میدان آزادی، خیابان کارگر شمالی و جنوبی، دانشگاه تهران، میدان انقلاب، چهارراه ولیعصر و خیابان‌های منتهی به محدوده برگزاری مراسم مستقر می‌شوند و تا ساعاتی پس از مراسم نیز پوشش امدادی مراسم ادامه خواهد داشت تا تمامی‌شهروندان بتوانند در ایمنی کامل در مراسم تشییع شهید آیت الله رئیسی حاضر شوند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز