خبرگزاری کار ایران

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

هشدار نسبت به توقف فعالیت شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۶۰۱۱

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به توقف فعالیت شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور تاکید کرد: به تعلیق درآمدن شورای مرکزی این سازمان ضرر و زیان هایی را در پی خواهد داشت، چراکه بر روند عملکرد این سازمان و معاونت های آن تاثیرگذار خواهد بود.

همایون سامه‌یح نجف آبادی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره توقف فعالیت شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی و تاثیر آن بر فعالیت های این سازمان و جامعه روانشناسان گفت: نه تنها در این مورد بلکه در همه موارد در کشور باید به گونه‌ای مدیریت داشته باشیم تا اتفاقاتی این چنینی رخ ندهد؛ یعنی اگر انتخاباتی صورت می‌گیرد باید از همان اول نظارت صورت بگیرد و طبق قانون باشد و در نهایت به انتخاب و رای افراد باید احترام بگذاریم تا چنین مواردی پیش نیاید.

وی ادامه داد: در نهایت آن چیزی که بعد از این اتفاقات پیش‌ خواهد آمد یک ناهنجاری و ناهماهنگی است که باعث می شود ضرر و زیان این اتفاقات به مردم برسد و مردم متحمل این ضررها باشند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: سازمان نظام روانشناسی، سازمانی است که بالاخره باید مجموعه خود را اداره و کنترل کند و بسیاری از مسائل مربوط به روانشناسان کشور از جمله تخلفاتی که در این حوزه اتفاق می افتد باید توسط سازمان نظام روانشناسی بررسی شود. همچنین مشکلاتی که روانشناسان در مورد مسائل کاری دارند، توسط این سازمان باید رفع شود. 

سامه یح گفت: بالتبع به تعلیق درآمدن شورای مرکزی سازمانی به این مهمی روی مسائل روانشناسی کشور بسیار تاثیرگذار است و امیدواریم که از این تصمیم صرف نظر کنند و به هر نحوی که شده فعالیت خود را ادامه دهند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: یک سازمان به این مهمی باید به صورتی باشد که همه مدیران آن حداکثر تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام دهند و به تعلیق درآمدن شورای مرکزی این سازمان ضرر و زیان هایی را در پی خواهد داشت، چراکه بر روند عملکرد این سازمان و معاونت های آن تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز