خبرگزاری کار ایران

کشف ۳ میلیون لیتر گازوئیل قاچاق در بندر کلاهی هرمزگان

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۳۰۲۶

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف بیش از ۳ میلیون لیتر گازوئیل و وارد کردن ۳ هزار میلیارد ریال ضربه مالی به قاچاقچیان سوخت در بندر کلاهی شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح جزئیات این خبر با تأکید بر اینکه یکی از اولویت‌های مأموریتی انتظامی بحث مقابله بی‌امان با قاچاق می‌باشد، اظهار داشت: در این راستا عوامل انتظامی استان با همکاری دریابانی و نظارت مقام قضایی در جهت جامه عمل پوشاندن به مطالبه به‌حق مردم و اجرای تدابیر ابلاغی، طرح ضربتی و عملیاتی مقابله با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدررفت سرمایه ملی و مبارزه با قاچاق را در بندر کلاهی شهرستان میناب اجرا کردند. 

وی افزود: در اجرای این طرح مشترک که با همکاری دیگر سازمان‌های مرتبط و با هدف ضربه به بنیان مالی قاچاقچیان سوخت انجام شد، تعداد ۱۷ فروند قایق موتوری فعال در قاچاق سوخت توقیف، ۲۶۵ عدد انواع مخازن فلزی و پلاستیکی آغشته به سوخت جمع آوری و ۷۵ کیلومتر لوله انتقال سوخت امحاء و تخریب شد. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به کشف بیش از ب۳ میلیون لیتر گازوئیل قاچاق و تخریب و جمع‌آوری تجهیزات انتقال سوخت در این طرح، میزان ضربه مالی به بنیان‌های مالی قاچاقچیان در این منطقه و در راستای این طرح را بیش از ۳ هزار میلیارد ریال عنوان کرد. 

براساس گزارش خبرگزاری پلیس، ارشدترین مقام انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح‌های پاک‌سازی مناطق آلوده و جرم‌خیز در جای جای استان، خاطرنشان کرد: این اولین و آخرین طرح ما در بحث مقابله با قاچاق نبوده و نخواهد بود و در راستای مطالبه به‌حق مردم و با توجه به این که تعدادی افراد سودجو و فرصت طلب از این بستر سوء استفاده می‌کنند و ذخایر و سرمایه‌های ملی ما را به تاراج می‌برند، مجموعه انتظامی استان بر خود وظیفه می‌داند در این راستا با پذیرش محوریت مقابله و با جذب مشارکت سایر دستگاه‌ها با قاطعیت با این معضل برخورد کند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز