خبرگزاری کار ایران

قائمی خبر داد؛

رایزنی مدیریت شهری با دولت به منظور رفع موانع ورود واگن‌های وارداتی

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۷۹۶۶

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رایزنی‌هایی انجام دادیم تا از مسئولان دولت و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دعوت کنیم و در جریان امور قرار بگیریم، گفت: باید به هر شکل مطلع شویم که دلیل این میزان تاخیر در تایید واگن‌ها چیست؟

به گزارش ایلنا به نقل از سایت شهر، علی‌اصغر قائمی درخصوص مشکلات پیش آمده در تایید فنی واگن‌های وارداتی از چین توسط وزارت کشور با بیان اینکه بنده جزئیات مخالفت دولت را با این موضوع نمی‌دانم، اظهار کرد: علاقمند هستیم که دعوتی از مسئولین دولتی به شورا صورت بگیرد تا جزئیات در حد لزوم مطرح شود.

وی همچنین تصریح کرد: این خریدهای خارجی کاری مشترک بین شهرداری و دولت است و هریک باید در حیطه اختیارات خود ورود کنند. 

قائمی ادامه داد: در نهایت آنچه اهمیت دارد این است که مردم شهر باید منتفع شوند. 

وی با بیان اینکه رایزنی‌هایی انجام دادیم تا از مسئولان دولت و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دعوت کنیم و در جریان امور قرار بگیریم، گفت: باید به هر شکل مطلع شویم که دلیل این میزان تاخیر در تایید واگن‌ها چیست؟

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: این تاخیر باعث بدقول شدن شورای شهر و شهرداری می‌شود. در سه سال گذشته وعده‌هایی مطرح شده و امسال هم سال آخر است و اگر اتفاقی نیفتد، مردم باز هم متضررمی شوند.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز