خبرگزاری کار ایران

توسط پلیس راه آهن کشور؛

افزایش ۷ برابری کشف کالای قاچاق در ایام ابتدایی نوروز ۱۴۰۳

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۲۱۸۵

جانشین فرماندهی یگان‌های انتظامی حفاظتی فراجا از افزایش ۷ برابری کالای قاچاق به ارزش ۷میلیارد ریال توسط پلیس راه آهن کشور در ایام آغازین نوروز ۱۴۰۳نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از پلیس، سردار «عباس مسعودی» با اعلام این خبر، اظهار داشت: پیامدهای منفی قاچاق بر اقتصاد کشور و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر مبارزه جدی با این پدیده شوم پلیس را بیش از پیش مصمم کرده که با بکارگیری تمام توان خود با قاچاق کالا وارز مبارزه کند. 

وی از افزایش ۷ برابری کشف کالای قاچاق در ایام ابتدایی نوروز در مقایسه با مدت مشابه خبر داد و گفت: با هوشیاری کارکنان پلیس راه آهن در همین راستا در ایام آغازین سال ۱۴۰۳ اقلام مختلف لوازم برقی منزل به ارزش تقریبی ۷میلیارد ریال که به صورت قاچاق از طریق خطوط ریلی استان‌های جنوبی کشور قصد ارسال آن به مرکز بود، شناسایی و کشف و ضبط شده است. 

جانشین فرماندهی یگان‌های انتظامی حفاظتی فراجا بر عزم جدی کارکنان یگان‌های انتظامی حفاظتی فراجا بر مقابله جدی با پدیده شوم قاچاق خبر داد و عنوان داشت: پلیس فرودگاه و راه آهن و یگان حفاظت محیط زیست و سازمان منابع طبیعی و آبخیز داری کشور و همچنین یگان گمرک، مقابله با قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های کاری آنان در سال ۱۴۰۳ خواهد بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز