خبرگزاری کار ایران

بازدید معاون استاندار تهران از ستاد خدمات سفر

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۲۰۴۵

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با همراهی حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و سید کمال سادات مشاور استاندار و مدیرکل امنیتی استانداری از ستاد اجرایی خدمات سفر، محل اسکان مسافران نوروزی و پایگاههای امدادی و خدماتی اورژانس، هلال احمر و راهداری شهرستان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی استانداری تهران، «محسن نایبی» معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در حاشیه این بازدیدها در سخنانی با اشاره به آمادگی مناسب اسلامشهر برای ارائه خدمات مختلف به مسافران نوروزی اظهار داشت: با مدیریت فرماندار اسلامشهر تمهیدات لازم با مشارکت دستگاههایی همچون هلال احمر، اورژانس، شهرداری، میراث فرهنگی، راهداری، پلیس راه و راهور اندیشیده شده تا در تعطیلات نوروز به مردم خدمات دهی لازم صورت گیرد. 

وی به بازدید صورت گرفته از محل اسکان مسافران نوروزی اسلامشهر در یکی از مدارس این شهرستان اشاره کرد و افزود: فضای بسیار مناسبی برای اسکان مسافران در اسلامشهر پیش بینی شده و از هموطنانی که از این شهرستان عبور می‌کنند درخواست داریم در صورت خستگی از این مجموعه استفاده کنند و پس از استراحت به سفر خود ادامه دهند. 

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران همچنین در بازدید از پایگاههای امدادی هلال احمر، اورژانس و راهداری در بزرگراه تهران- ساوه و جاده احمدآباد مستوفی از خدمات دهی شبانه روزی این پایگاه‌ها به مسافران نوروزی قدردانی و آمادگی این مجموعه‌ها برای خدمات دهی به مسافران نوروزی را مورد ارزیابی قرار داد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز