خبرگزاری کار ایران

معاون بیمه سلامت ایران:

بیمه سلامت در پرداخت‌ها نظم خاصی را دنبال می کند

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۳۴۷۱

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در سه سال اخیر نظم خاصی در پرداخت‌های سازمان بیمه سلامت صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، حسین رنجبران در جلسه شورای مدیران اداره کل بیمه سلامت مازندران که با حضور مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان، مدیر کل بیمه سلامت مازندران، معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانی برگزار شد بیان داشت: ۹۷ درصد از منابع سازمان بیمه سلامت ایران در حوزه درمان است که در سطوح ۱ و ۲ و ۳ پرداخت می‌شود و حدود ۳ درصد در حوزه پرسنلی هزینه می‌شود.

وی افزود: همگان اذعان دارند که ظرف این سه سال اخیر، نظم خاصی در پرداخت‌های سازمان بیمه سلامت صورت گرفته است.

رنجبران تصریح کرد: در سطح یک که بخش اعظم آن را به صورت ماهانه پرداخت می‌کنیم و در سطوح بالاتر با توجه به بحث ارسال وپذیرش و رسیدگی اسناد کمی زمان بر است و خدا را شکر می‌توان ادعا کرد که تأخیری در پرداخت‌ها نداریم و نظم خوبی در پرداخت‌ها به موسسات و پرسنلی شاهد هستیم و در بحث پرسنلی و در بخش بازنشستگان و حتی پیمانکاران هم بدهی نداریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران در ادامه بیان داشت: در بخش خصوصی هم مطالبات آبان ماه را پرداخت کردیم و در ابتدای پرداخت آذر ماه هستیم و در آینده نزدیک هم مطالبات بخش‌های دولتی دانشگاهی و هم غیر دولتی بالغ بر ۳۵۰۰ میلیارد تومان را پرداخت خواهیم کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز