خبرگزاری کار ایران

| 17:02   
کد خبر : ۱۳۹۴۵۰۵

آماده باش ۲۸۰ آتش‌نشان برای راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده‌باش ۲۸۰ نفر از آتش‌نشانان برای تامین ایمنی راهپیمایی جاماندگان اربعین در پایتخت خبرداد.

آماده باش ۲۸۰ آتش‌نشان برای راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران

به گزارش ایلنا، قدرت‌اله محمدی درباره تمهیدات آتش‌نشانی در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی گفت: باتوجه به فرارسیدن اربعین حسینی و راهپیمایی مردم تهران، سازمان آتش‌نشانی پایتخت نیز همانند سال‌های قبل به منظور تامین ایمنی راهپیمایان اربعین، تمهیدات ویژه‌ای را درنظر گرفته است.

وی ادامه داد:‌ در این راستا، علاوه بر اینکه تمام ۱۳۷ ایستگاه آتش‌نشانی در پایتخت در آماده‌باش کامل قرار خواهند داشت، براساس برنامه از پیش تعیین شده، اکیپ‌هایی از آتش‌نشانان شامل ۲۸۰ نفر آتش‌نشان به همراه ۷۴ دستگاه انواع خودروهای سبک و سنگین و موتورسیکلت در ۳۵ نقطه از مسیرهای مشخص شده، مستقر می‌شوند و تا پایان مراسم و عادی شدن رفت و آمد حضور خواهند داشت و اوضاع ایمنی محدوده تحت پوشش خود را کنترل خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران افزود در طول برگزاری این مراسم نیز مدیران ارشد عملیات این سازمان به صورت سیار مشغول گشت زنی خواهند شد و علاوه بر نظارت بر اوضاع ایمنی، بر فعالیت های آتش‌نشانان نیز سرکشی خواهند کرد.

وی از هموطنان خواست که همکاری لازم را با نیروهای امدادی و آتش نشانی داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه حادثه ای، با حفظ خونسردی از محل حادثه فاصله بگیرند و بلافاصله مراتب را به سامانه ۱۲۵ یا اکیپ‌های استقرار آتش نشانان اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز