خبرگزاری کار ایران

| 01:47   
کد خبر : ۱۳۹۴۴۳۵

پرداخت ۶۸۱ هزار میلیارد ریال وام ازدواج در ۵ ماهه ۱۴۰۲

دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که از ابتدای امسال تا پایان مردادماه حدود ۶۸۱ هزار میلیارد ریال وام ازدواج ازسوی شبکه بانکی کشور پرداخت شده است.

پرداخت ۶۸۱ هزار میلیارد ریال وام ازدواج در ۵ ماهه ۱۴۰۲

به گزارش ایلنا، دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در خصوص آمار پرداخت وام ازدواج در سال جاری اعلام کرد: بر اساس آخرین گزارش دریافتی از بانک مرکزی، از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲، حدود ۶۸۱ هزار میلیارد ریال وام ازدواج به بیش از ۳۳۵ هزار نفر متقاضی پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش؛ تعداد کل متقاضیان وام ازدواج ۶۸۸ هزار و ۲۸۲ نفر بودند که با پرداخت‌های انجام شده، اکنون حدود ۲۶۳ هزار نفر در صف دریافت وام قرار دارند. همچنین تنها در مردادماه سال جاری ۸۹ هزار و ۳۰۰ فقره وام ازدواج به زوجین پرداخت شده که رقمی حدود ۱۸۲ هزار میلیارد ریال است این درحالی است که در تیر ماه گذشته نیز ۹۸ هزار و ۷۲۱ فقره وام به زوجین با رقمی بیش از ۲۰۱ هزار میلیارد ریال پرداخت شده بود.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان، به عبارتی دیگر تنها در دو ماه گذشته سال ۱۴۰۲(تیر و مرداد) حدود ۳۸۳ هزار میلیارد ریال( بیش از نیمی از پرداخت ها در سال ) انجام شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز