خبرگزاری کار ایران

| 08:36   
کد خبر : ۱۳۹۴۰۸۴

افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی منتخب تهران برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از افزایش ساعت کاری سه مرکز معاینه فنی در سطح پایتخت به مدت ۲ ساعت در دو روز باقیمانده تا اربعین حسینی (ع) خبر داد.

افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی منتخب تهران برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

به گزارش ایلنا، شادی مالکی، مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران در توضیح افزایش ساعت کاری مراکز منتخب گفت: با توجه به این که تعدادی از شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ایام اربعین حسینی (ع) با استفاده از خودروهای شخصی به مرزها عزیمت می‌کنند، لذا جهت تسهیل در ارائه خدمات به این زائرین ساعت کاری مراکز معاینه فنی نیایش، الغدیر و سراج به مدت ۲ ساعت افزایش یافته است و این مراکز از ساعت ۶ صبح لغایت ۲۰ شب در دو روز باقیمانده تا اربعین فعال خواهند بود. همچنین براساس اطلاع‌رسانی قبلی، در این مراکز به وسایل نقلیه زائران خدمات ویژه نیز ارائه می‌شود.

مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره ارائه خدمات ویژه در این مراکز خاطرنشان کرد: بخش‌های فنی و ایمنی خودروهای عازم به سفر زیارتی اربعین به صورت ویژه کنترل می‌شوند. با عنایت به اهمیت بحث کنترل ایمنی پیش از سفر، چک‌لیست ارزیابی فنی این خودروها متفاوت است و علاوه بر انجام رویه عادی معاینه فنی و کنترل‌های عمومی، این خودروها با حساسیت بیشتری در مراکز منتخب از لحاظ ایمنی مورد کنترل و ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی درباره نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی پایتخت توضیح داد: در حال حاضر به مراکز معاینه فنی شهر تهران روزانه در حدود ۵ هزار دستگاه خودرو مراجعه می‌کند. مراکز بیهقی، شهید آبشناسان و شقایق در تمامی ایام هفته به صورت شبانه‌روزی و سایر مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار معاینه فنی در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۶ تا ۱۸ فعال هستند.

براساس اعلام روابط‌عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران، مالکی در پایان گفت: با توجه به اینکه تعدادی از شهروندان در ایام هفته به علت مشغله کاری فرصت مراجعه به مراکز را ندارند، لذا جهت رفاه حال این افراد برخی از مراکز در ایام تعطیل نیز فعال هستند. شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند یا با شماره سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس بگیرند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز