خبرگزاری کار ایران

| 08:22   
کد خبر : ۱۳۹۳۶۷۳

خدمات‌رسانی متروی تهران به شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از سرویس‌دهی رایگان سه ایستگاه به عزاداران حسینی (ع) و شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین خبر داد.

خدمات‌رسانی متروی تهران به شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین

به گزارش ایلنا، مسعود درستی با اشاره به مراسم بزرگ پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) در روز چهارشنبه ۱۵ شهریور گفت: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است تا در مناسبت‌های مذهبی و ملی همراه و خدمتگزار مردم باشد.

وی افزود: ایستگاه‌های امام حسین (ع)، شهدای هفده شهریور و شهرری با توجه به این که بیشترین تقاضای سفر را در این روز خواهند داشت، از ابتدای بهره‌برداری تا پایان مراسم رایگان خدمات‌رسانی می‌کنند.

درستی خاطرنشان کرد: ایستگاه‌هایی که در مسیر این مراسم قرار دارند، به‌ویژه ایستگاه‌های امام حسین (ع) واقع در خطوط ۲ و ۶ و ایستگاه شهر ری واقع در خط ۱، آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شهروندان در این روز هستند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان این که خط یک مترو به دلیل نزدیکی به اماکن مذهبی مختلف در شهر تهران معمولا در روز اربعین بیشترین مسافر را دارد، افزود: در این روز با کاهش فاصله حرکت قطارها، خدمات‌دهی به مسافران در ساعات پرتردد با حداکثر توان انجام می‌شود و در صورت نیاز قطارهای فوق‌العاده نیز اعزام خواهد شد.

براساس اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین روز چهارشنبه ۱۵ شهریور از میدان امام حسین (ع) آغاز می‌شود و عزاداران پس از طی مسیر ۱۷ کیلومتری به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) می‌رسند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز