خبرگزاری کار ایران

| 09:25   
کد خبر : ۱۳۸۷۴۰۰

هوای تهران در پایان هفته گرم می‌شود

براساس اعلام اداره‌کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان همراه با وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی نواحی و افزایش دما طی روزهای پایانی هفته خواهد بود.

هوای تهران در پایان هفته گرم می‌شود

به گزارش ایلنا، براساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای پیش‌بینی عددی وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان این استان صاف تا کمی ابری و در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

امروز (۲۳ مرداد) در بعضی نواحی غربی و ارتفاعات استان گاهی وزش باد شدید، در مناطق مستعد احتمال خیزش موقت گرد و خاک و کاهش نسبی کیفیت هوا و در ساعات عصر در ارتفاعات افزایش ابر مورد انتظار است.

از امروز تا سه‌شنبه (۲۳ تا ۲۴ مرداد) روند کاهش تدریجی دما و روزهای پایانی هفته افزایش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

آسمان شهر تهران فردا (۲۴ مرداد) صاف همراه با وزش باد ملایم با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتی‌گراد و در روز چهارشنبه (۲۵ مرداد) صاف همراه با وزش باد ملایم و اوایل شب همراه با افزایش سرعت باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام اداره‌کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتی‌گراد، گرم‌ترین ایستگاه استان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز