خبرگزاری کار ایران

| 11:41   
کد خبر : ۱۳۸۴۲۹۶

توقیف کامیون حامل ۱۹۰ اصله الوار قاچاق جنگلی

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۹۰ اصله الوارقاچاق جنگلی توسط نیروهای یگان حفاظت خبر داد.

توقیف کامیون حامل ۱۹۰ اصله الوار قاچاق جنگلی

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور،‌ محمود قلی‌زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: کامیون فوق در حین حمل الوار قاچاق جنگلی در جاده آستارا به اردبیل با هوشیاری و اقدام به‌موقع نیروهای پاسگاه ویژه منابع طبیعی شهرستان‌های اردبیل، نمین و آبی بیگلو و با همکاری پلیس آگاهی شهرستان نمین توقیف و محموله قاچاق کشف شد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شدند.

نوری با بیان این که نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان به‌صورت شبانه‌روزی و با کنترل گلوگاه‌های قاچاق با متخلفان برخورد جدی خواهند کرد، افزود: حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه همگانی است و انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

وی از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هرگونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب، مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ و ۱۳۹ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی کشور اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز