خبرگزاری کار ایران

| 18:53   
کد خبر : ۱۳۸۱۷۲۲
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران:

حمایت ۱۹۴حامی جدید از ایتام و فرزندان محسنین در تاسوعا و عاشورای حسینی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران، گفت: ۱۹۴ حامی جدید برای حمایت مادی ومعنوی از۲۵۶ یتیم و فرزند محسنین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ثبت نام کردند.

حمایت ۱۹۴حامی جدید از ایتام و فرزندان محسنین در تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه با اعلام پایگاه‌های جذب حامی در سطح استان تهران، افزود: به منظور جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی ۱۱ پایگاه در سطح استان تهران برپا شد.

وی بیان کرد: از این تعداد، ۸ پایگاه در دانشگاه تهران و حسینیه اردبیلی‌ها در شهر تهران و ۳ پایگاه در شهرستان‌های شهریار، قدس و دماوند برپا شده است.

دهرویه ادامه داد: در همین راستا ۱۹۴ نفر از مردم نوعدوست حاضر در عزاداری ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور در پایگاه‌های کمیته امداد نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام و با حمایت از۲۵۶ یتیم و فرزند محسنین به جمع خانواده حامیان این طرح پیوستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی عنوان کرد: از این تعداد حامی جذب شد ببیشترین تعداد توسط اداره شهریار با جذب ۹۶ حامی برای ۱۳۱ یتیم وفرزند محسنین رتبه نخست جذب حامی را کسب نموده است.

وی یادآور شد: با این تعداد حامی جدید نیز هم اکنون ۹۸ هزار و ۳۲۴ حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسین با کمیته امداد استان تهران همکاری دارند.

دهرویه با اشاره به روش‌های غیرحضوری برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین، خاطرنشان کرد: نیکوکاران عزیز می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۶۳۹ آمادگی خود را برای شرکت در این طرح و حمایت از یک یا چند یتیم و فرزند محسنین اعلام نمایند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران، تصریح کرد: همچنین شماره‌گیری تلفن گویای ۷۳۵۵-۰۲۱ و مراجعه به سایت  ekram. emdad. ir از دیگر روش‌های ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز