خبرگزاری کار ایران

| 23:00   
کد خبر : ۱۳۶۹۱۸۹

تغییر ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در فصل گرما

ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در فصل گرما تغییر کرد.

تغییر ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در فصل گرما

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، در راستای مدیریت بهینه مصرف برق در فصل گرما، ساعات بازدید از تالارهای هفتگانه و همچنین سراسرنمای مقاومت شهید سلیمانی(ره) از روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه لغایت ۳۱مردادماه، در طول ایام هفته از ساعت ۱۵  الی ۲۰(آخرین پذیرش) و در روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ (آخرین پذیرش) می باشد.

موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران است که در کنار مجموعه‌هایی مانند باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی ایران، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای تهران به عنوان قطب فرهنگی شهر تهران در اراضی عباس‌آباد (تهران) احداث شده ‌است.

این موزه با زیربنای۰۰۰ ۲۰۵ متر مربع، یکی از بزرگترین باغ موزه‌های کشور است که از بخش‌های مختلفی مانند تالارهای هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالنهای آمفی تئاتر و سراسرنما مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژیهای دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد.

موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی واقع شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز