کد خبر: 1342082 A

همزمان با بهار طبیعت انجام می‌شود؛

غبارروبی و تجهیز نمازخانه‌های متروی تهران

با توجه به تقارن حلول ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، تمام نمازخانه‌های مترو جهت استفاده مسافران روزه‌دار تکمیل و تجهیز می‌شوند.

غبارروبی و تجهیز نمازخانه‌های متروی تهران

به گزارش ایلنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور‌بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی  تهران و حومه، تکمیل و تجهیز نمازخانه ایستگاه‌های مترو به منظور ایجاد رفاه و آسایش مسافران جهت اقامه نماز، در چند فاز از اسفند ماه در  30 نمازخانه آغاز شده است.

در فاز اول فرش مخصوص نمازخانه (به متراژ یک هزار و 200 متر مربع) و دیگر وسایل مورد نیاز در نمازخانه ایستگاه های قلهک، خیام، پانزده خرداد، شهرری، دکتر شریعتی، کهریزک ، میدان محمدیه، در خط یک و ایستگاه های امام حسین (ع)، فدک، شهید نواب صفوی، بهارستان، سبلان و پایانه صادقیه، در خط دو و ایستگاه میدان حضرت ولی‌عصر (‌عج) در خط سه، ایستگاه‌های میدان انقلاب اسلامی و دروازه دولت، در خط چهار و ایستگاه‌های شهید ستاری، شهید اشرفی اصفهانی، یادگار امام (ره)، مرزداران، شهرک آزمایش، شهدای هفده شهریور و شهید رضایی در خط شش و ایستگاه های آهنگ، میدان قیام، میدان محمدیه و بوستان گفت‌وگو در خط هفت به همت ستاد اقامه نماز شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه تعویض شده است.

در فاز دوم نیز تجهیز و تکمیل 10 ایستگاه دیگر در دستور کار قرار گرفته است و مجموعا در دو فاز یک هزار و 800 متر مربع فرش استفاده خواهد شد. 

همچنین تمامی نمازخانه‌ها نیز همزمان با طرح استقبال از بهار غبار روبی شدند. 

گفتنی است، در این ایام کرسی اذان در ایستگاه های مترو با همکاری فرهنگسرای مترو برپا می‌شود.

انتهای پیام/
مترو متروی تهران ایستگاه های مترو نمازخانه های مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر