کد خبر: 1342076 A

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا:

فوت ۱۷۶ نفر در چهارمین روز از تعطیلات نوروزی/ بیش از ۴ هزار مجروح شدند

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از فوت ۱۷۶ نفر در چهارمین روز سفرهای نوروزی در کشور خبر داد و گفت: براساس جدیدترین آمارهای طرح نوروزی از ابتدای طرح از ۲۴ تا ۲۷ اسفند این تعداد مرگ به ثبت رسیده است.

فوت ۱۷۶ نفر در چهارمین روز از تعطیلات نوروزی/ بیش از ۴ هزار مجروح شدند

به گزارش ایلنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره آمارهای مربوط به طرح نوروزی اظهار داشت: در این بازه زمانی، ۱۸ هزار و ۴۹۴ مورد تصادف خسارتی و سه هزار و ۹۲ مورد تصادف جرحی نیز در جاده‌های مواصلاتی کشور رخ داده است.

به گفته وی، از ابتدای اجرای طرح نوروزی از ۲۴ تا ۲۷ اسفند همچنین چهار هزار و ۱۱۶ نفر از هموطنان به دلیل وقع تصادف جاده‌ای مصدوم و مجروح شدند.

وی تعداد تصادف فوتی در این مدت را ۱۵۱ فقره عنوان کرد و ادامه داد: براثر وقوع این تعداد تصادف در جاده‌ای کشور ۱۷۶ نفر از هموطنان تاکنون جان خود را از دست داده‌اند.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شیرانی درباره تعداد بیشترین تردد استانی نیز توضیح داد و گفت: در استان‌های تهران، مازندران، البرز، فارس و اصفهان در این مدت به ترتیب بیشترین تردد استانی در این ایام تعطیلات نوروزی به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه کمترین تردد استانی نیز مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، ایلام و کهکیلویه و بویراحمد بوده است، افزود: بیشترین وقوع تصادفات فوتی در استان‌های خراسان رضوی، فارس، کرمان، سیستان بلوچستان و اصفهان است.

انتهای پیام/
پلیس راهور تصادفات جاده ای حوادث رانندگی آمار تصادفات
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر