کد خبر: 1342003 A

فرمانده کل فراجا تاکید کرد:

عزم قاطع پلیس در پیشگیری و مقابله جدی با سرقت‌ها

فرمانده کل انتظامی کشور بر عزم قاطع پلیس در پیشگیری و مقابله جدی با سرقت‌ها و جمع‌آوری معتادان متجاهر تاکید کرد.

عزم قاطع پلیس در پیشگیری و مقابله جدی با سرقت‌ها

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان در پایان جلسه قرارگاه نوروزی استان مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به حجم مسافرت ها در استان مازندران، گفت: با توجه به ضرورت رعایت مقررات انتظامی و لزوم تقویت آن در ایام نوروز، اظهار داشت: در حوزه تلفات تصادفات هرچند مردم مقررات انتظامی و ترافیکی را به خوبی رعایت کرده اند، اما همچنان شاهد حجم تلفات در جاده ها هستیم و این در شان مردم ما نیست.

فرمانده فراجا با تاکید بر توجه بیشتر مردم به آئین نامه های راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: پلیس قطعا با معدود افراد متخلفی که بخواهند اراده خود را به دیگرانی که قانون را رعایت می کنند تحمیل کنند برخورد خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی کشور با اشاره به عزم قاطع پلیس در مقابله با سرقت ها،گفت: تلاش تمام همکاران بر این است، در محل های که مورد نیاز است حضوری فعال داشته باشند و حتما در پایان تعطیلات نوروزی اخبار خوبی در این حوزه تقدیم مردم می شود.

وی در ادامه با تاکید بر رعایت حجاب توسط مسافران اظهار داشت: مردم قطعا بدحجابی ها را برنمی تابند و انتظار ما از مسافران و اصناف رعایت این موضوع است.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به رعایت حجاب از سوی مردم ابراز امیدواری کرد: روزهای بهتری را البته با وضع قوانین و مقررات بازدارنده شاهد باشیم .

رادان جمع آوری معتادان متجاهر و برخورد با سارقان و مالخرها را از مهمترین دغدغه پلیس و مردم برشمرد و با بیان این که پلیس در این دو حوزه کوتاه نخواهد آمد، گفت: تعداد زیادی از مالخرها دستگیر و اجناسی هم از آنان کشف شد که در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت تا پس از تعیین مالکیت به مالکان آن ها تحویل شود .

وی همچنین از ادامه طرح پیشگیری و مقابله با سرقت در سال جدید خبر داد و بیان داشت: قطعا در سال جدید با همکاری استانداران طرح جمع آوری معتادان متجاهر و هم پیشگیری از سرقت ادامه خواهد داشت تا از دغدغه مردم در این حوزه ها کاسته شود.

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه اظهار داشت: انتظار ما از مردم در حوزه سرقت بحث پیشگیری از سرقت است که اقداماتی هم در حوزه آموزش نگهداری و حفظ اموال انجام خواهد شد. 

انتهای پیام/
پلیس سردار رادان سردار احمدرضا رادان فراجا مقابله با سرقت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر