کد خبر: 1341208 A

مدیرعامل شهرداری تهران خبر داد:

ایجاد حدود ۵ هزار و ۵۰۰ شغل با راه‌اندازی ۲۰ مرکز پویش

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در مورد پویش گفت: این ۲۰ مرکز حدود ۵ هزار و ۵۰۰ شغل ایجاد کرده و پیشگیری از آسیب می کنند.

ایجاد حدود ۵ هزار و ۵۰۰ شغل با راه‌اندازی ۲۰ مرکز پویش

به گزارش ایلنا از سایت شهر، «احمد احمدی صدر» مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در آیین افتتاح ۳ سرای محله، زیرگذر سولیران و ۲۰ مرکز پویش (کارآفرینی توسعه و تسهیل کسب و کار) در چهل و هشتمین رویداد امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: با اهتمام ویژه به مسائل مردم در حوزه فرهنگی و اجتماعی در این دوره از مدیریت شهری، در کنار توجه به زیرساخت‌های شهری، با وجود اینکه برنامه ما افتتاح ۲ مرکز کارآفرینی در سال ۱۴۰۱ بود اما با همراهی مردم امروز شاهد افتتاح ۲۰ مرکز کارآفرینی پویش در شهر تهران هستیم. 

وی افزود: این ۲۰ مرکز حدود ۵ هزار و ۵۰۰ شغل ایجاد و پیشگیری از آسیب می‌کنند و امیدواریم جوانان ما در مسیر پیشرفت و اشتغال روز به روز زندگی‌شان رونق بیشتری داشته باشد. این مراکز در مناطق ۲.۴، ۵.۱۱ و ۱۸ افتتاح می‌شوند. 

در ادامه این مراسم مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در ویدئو کنفرانسی درباره افتتاح مرکز پویش این منطقه اظهار کرد: یکی از نقاط آسیب شهر تهران رود دره فرحزاد بود که با تمهیدات شهردار تهران این تهدید به یک فرصت تبدیل شده و برنامه ریزی‌هایی برای سکونتگاه‌های روددره فرحزاد نیز انجام شده است که در ذیل این برنامه‌ها امروز افتتاح مرکز پویش محله فرحزاد را داریم. وی افزود: موضوع این مراکز استعدادیابی و آموزش به گروه نوجوانان است که دانش آموزانی از محلات کم برخوردار به این مراکز معرفی و استعدادیابی می‌شوند و برای استفاده از استعدادهای آن‌ها برنامه ریزی می‌شود؛ پیش بینی می‌شود سالیانه از استعداد ۱۵۰ جوان و نوجوان در این مراکز برای نیل به اهداف تعیین شده استفاده شود.

انتهای پیام/
احمد احمدی صدر #شهرداری #شهرداری_تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر