کد خبر: 1338044 A

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد:

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی قم و جمکران در نیمه شعبان

رئیس پلیس راهور فراجا ضمن پیش‌بینی حضور ۲.۵ میلیون زائر در شهر قم و مسجد مقدس جمکران در نیمه شعبان، جزئیات تمهیدات ترافیکی روز میلاد حضرت مهدی (عج)‌ را اعلام کرد.

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی قم و جمکران در نیمه شعبان

به گزارش ایلنا، سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور فراجا در خصوص محدودیت‌ها و طرح‌های ترافیکی نیمه شعبان در شهر مقدس قم و مسجد مقدس جمکران گفت: پلیس راهور تمام تلاش خود را می‌کند تا در روز نیمه شعبان در معابر شهری و جاده‌ای منتهی به این شهر مقدس یک ترافیک روان، بدون حادثه و تصادف را برای زائرین عزیزمان رقم بزند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در ادامه با اشاره به همکاری‌های لازمی که بین پلیس راهور و ارگان‌های مربوطه در حوزه ترافیک شهر قم به وجود آمده است، افزود: پیش‌بینی ما این است که در روز ولادت حضرت مهدی (عج) در شهر قم میزبان ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار زائر از شهرهای مختلف به این مکان مقدس باشیم.

هادیانفر با تاکید بر لزوم اسکورت کاروان‌های حامل زائرینی که با وسایل نقلیه عمومی از شهرهایی مانند تهران، اصفهان و استان مرکزی وارد شهر قم می‌شوند، خاطر نشان کرد: در محدوده حرم حضرت معصومه (ص) و مسجد جمکران تمهیدات ترافیکی برای استفاده از پارکینگ‌های عمومی، محل اسکان مسافرین و شرایط روان‌سازی ترافیک را پیش‌بینی کرده‌ایم. لذا آنچه که برای پلیس راهور از اهمیت بالایی برخوردار است، رسیدن زائرین به شهرهای خود با سلامت کامل است.

رئیس پلیس راهور فراجا در پایان تصریح کرد: امیدوارم امسال هم مانند سنوات گذشته شاهد همکاری خوبی میان مردم و پلیس راهور باشیم، تا بتوانیم با یک مدیریت صحیح در این مراسم باشکوه مذهبی شاهد یک ترافیک روان در تمامی معابر درون شهری و برون شهری استان قم و مسجد مقدس جمکران باشیم.

انتهای پیام/
رئیس پلیس راهور فراجا
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر