کد خبر: 1337084 A

رئیس کمیته عمران شورای شهر:

لایحه شهرداری تهران درباره فرونشست زمین به‌زودی تهیه می‌شود

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه‌ای در خصوص فرونشست زمین به‌زودی توسط شهرداری تهران تهیه و در صحن شورا ارائه خواهد شد تا مصوب شود و به اجرا برسد.

لایحه شهرداری تهران درباره فرونشست زمین به‌زودی تهیه می‌شود

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری شهر، در یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، حجت الاسلام محمد آقامیری با بیان اینکه نمایندگان ۷۰ نهاد را برای بررسی وضعیت فرونشست ها دعوت کردیم، اظهار کرد: هدف ما این بود که لایحه ای را در ابتدا برای شهرداری تهیه کنیم که دیدیم در عرصه ملی کاری انجام نشده و اقدامات موضوعی و موضعی اثرگذار نبوده است.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تدوین لایحه فرونشست ها، تصریح کرد: ما در شورای عالی استانها جلساتی تشکیل دادیم و پس از چندین ماه تلاش متخصصین لایحه تهیه و پنج شنبه گذشته در اجلاس شورای عالی استانها به تصویب رسید تا به مجلس ارسال شود.

وی افزود: قولی از مرکز پژوهش های مجلس و کمیسیون عمران مجلس گرفتیم که این لایحه به تصویب برسد و ۱۶ وزارت خانه در کارگروه ملی مرتبط با این موضوع حضور خواهند یافت تا ما را از این بحران انسان ساز نجات دهند.

آقامیری تأکید کرد: لایحه ای نیز به زودی برای شهرداری تهران تهیه و در صحن شورا ارائه خواهد شد تا مصوب شود و به اجرا برسد.

انتهای پیام/
شورای شهر تهران شهرداری تهران فرونشست زمین فرونشست زمین در تهران فرونشست تهران محمد آقامیری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر