کد خبر: 1336242 A

کرونا جان ۶ ایرانی دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن اعلام آخرین آمارهای کرونایی کشور، از شناسایی ۳۵۸ بیمار جدید کووید۱۹ و فوت ۶ هموطن دیگر در شبانه‌روز گذشته خبر داد.

کرونا جان ۶ ایرانی دیگر را گرفت

به گزارش ایلنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آخرین آمارهای ابتلا، مرگ‌ومیر و واکسیناسیون کرونا در ایران تا امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند را به شرح زیر اعلام کرد: 

تا کنون ۶۵ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۸۳۰ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۸ هزار و ۳۷۹ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۳۸۳ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۵۹۲ دُز رسید.

از دیروز تا امروز ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۵۴ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۲۶۱ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۶۴ رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون ۳۳۹ هزار و ۵۱۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۳۱۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۵ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۴۲۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۰ شهرستان وضعیت قرمز، ۶ شهر در وضعیت نارنجی، ۹۴ شهر در وضعیت زرد و ۳۴۸ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام/
وزارت بهداشت کرونا کرونا در ایران آمار کرونا آمار کرونا در ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر