کد خبر: 1333355 A

شهرابی تشریح کرد؛

نتایج طرح «من شهردارم»

مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران با اعلام اینکه سیصد و چهل و پنج هزار نفر از مردم تهران در طرح «من شهردارم» شرکت کردند، گفت: چهارصد و پنجاه و هشت هزار پرسشنامه تکمیل شد.

نتایج طرح «من شهردارم»

به گزارش ایلنا به نقل از سایت شهر امیر شهرابی، مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران در آیین اختتامیه نخستین دوره طرح «من شهردارم» اظهار کرد: این طرح برای اولین بار در کشور اجرا می شود و می تواند یک الگوی خوب باشد برای دیگر سازمان ها یا شهرها،

وی ادامه داد: از همکاران در مناطق مختلف و همچنین سازمان ها، مدیران نواحی و سفیران این طرح که با فعالیت شأن این اتفاق میمون را رقم زدند، تشکر میکنم.

وی افزود: در این طرح ۲۸۰۰پروژه را در این سامانه قرار دادیم که حدود۱۴۶۰ پروژه توسط مردم انتخاب شد و  بالغ بر ۴هزار میلیارد تومان  از سهم بودجه سرمایه سال آینده به این پروژه ها اختصاص پیدا کرد. ۳۴۵ هزار نفر از مردم تهران در این طرح شرکت کردند و ۴۵۸ هزار پرسشنامه تکمیل شد. 

وی عنوان کرد: ۷۳۰ پرسشگر فعال داشتیم که ۵۶۰ نفر آن از همکاران بودند و ۱۷۰ نفر داوطلب داشتیم که از آنها تقدیر خواهیم کرد. حدود ۴۰ درصد از افرادی که در این طرح رای دادند مدارک بالای لیسانس داشتند و نیمی از جمعیت شرکت کننده بین ۲۰ تا ۴۰ سال و اقا بودند. 

وی با بیان اینکه به ۹۴ درصد از اهدافمان رسیدم، تصریح کرد: موضوعات دارای اولویت از نظر مردم بحث مخازن زباله، جانواران موذی و بوستان ها بود.

شهرابی با بیان اینکه در نهایت از همه کسانی که بانی این طرح بودند تشکر می کنم، گفت: اجرای طرح من شهردارم خواست شخص شهردار تهران بود. 

وی در پایان با تاکید بر اینکه  امروز از نفرات برتر قدردانی می شود، خاطر نشان کرد: در کنار ما بچه های فناوری اطلاعات و مرکز ارتباطات شهرداری تهران هم کمک کردند.

انتهای پیام/
مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر