کد خبر: 1332246 A

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش؛

سرپرست دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش؛ سید امیر موسوی» به عنوان سرپرست دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری » منصوب شد.

سرپرست دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری منصوب شد

به گزارش ایلنا از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «سید امیر موسوی» دارای تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق خصوصی بوده و بیش از ۱۵ سال تجربه کارشناسی خبره دادگستری و عضویت در هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان را در کارنامه خود دارد. مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و معاونت مرکز حراست و مسئول حراست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از دیگر سوابق وی می‌باشد. 

متن حکم یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است: 

با توجه به تعهد تجارب ارزنده و شایستگی جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری» منصوب می‌شوید. 

امید است با استعانت از پیشگاه خداوند متعال پیروی از منویات و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیگیری سیاست‌های رئیس جمهور محترم با در نظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب سیاست‌های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات آموزش و پرورش و جلب همکاری اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها در تحقق برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم موفق و مؤید باشید. 

در این راستا رعایت اصول عدالت محوری»، «انقلابیگری»، «مردمداری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری دولت مردمی» الزامی است. 

توفیق روزافزون جناب عالی را در انجام وظایف محول از خداوند متعال مسألت دارم.

انتهای پیام/
#یوسف_نوری #آموزش_و_پرورش #تخلفات_اداری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر