کد خبر: 1327866 A

افتتاح ۲ طرح محیط‌زیستی در ملارد همزمان با دهه فجر

صبح امروز و همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام الله دهه فجر، دو طرح محیط‌زیستی با حضور معاون وزارت صنعت، معدن وتجارت، معاون محیط‌زیست انسانی حفاظت محیط‌زیست استان تهران، فرماندار ملارد، امام جمعه ملارد و صفادشت، و جمعی از مسئولان شهرستان و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد ریال در حوزه تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی شهرستان ملارد به بهره‌برداری رسید.

افتتاح ۲ طرح محیط‌زیستی در ملارد همزمان با دهه فجر

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، مهناز مدیریان، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد در این مراسم با اشاره به افتتاح سیستم تصفیه فاضلاب شرکت صنایع غذایی بین الملل کاسپین اظهار داشت: پیرو مصوبات سفر رییس جمهور به شهرستان‌های غرب استان تهران در اردیبهشت ماه سال جاری و بازدید از مجموعه صنایع غذایی بین الملل کاسپین در شهرستان ملارد و دستور رسیدگی و پیگیری حل مشکلات و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی، مجوز محیط زیستی آن مجموعه صادر شد.

وی افزود: با معرفی این شرکت به منظور اخذ تسهیلات از صندوق ملی محیط زیست، سیستم تصفیه خانه فاضلاب صنعتی با ظرفیت۱۵۰۰ مترمکعب در شبانه روز به بهره برداری رسید و خروجی این سیستم در مصارف کشاورزی و فضای سبز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مدیریان همچنین در خصوص افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرکت صنایع غذایی ژوبین مهر بیان داشت: این واحد صنعتی در زمینه تولید رب گوجه فرنگی با ظرفیت بالغ بر 200 تن در شبانه روز فعالیت دارد و هدف از اجرای این طرح ضمن رعایت ملاحظات محیط زیستی، استفاده مجدد از پساب آن بود.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد در پایان اظهار داشت: خوشبختانه تعهدات و اقدامات محیط زیستی صورت پذیرفته توسط صنایع مستقر در حوزه استحفاظی شهرستان ملارد، حاکی از تحقق مسئولیت های اجتماعی در حوزه صنعت و محیط زیست در این شهرستان است.

افتتاح محیط زیست تهران 2

افتتاح محیط زیست تهران 3

انتهای پیام/
استان تهران محیط زیست ملارد تصفیه خانه فاضلاب محیط زیست تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر