کد خبر: 1324270 A

سرپرست دادسرای جنایی تهران:

حمله به سفارت جمهوری آذربایجان با انگیزه شخصی بوده است

در پی حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بلافاصله با حضور در صحنه نسبت به پیگیری حادثه رخ داده حاضر شد و گفت: حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران با انگیزه شخصی بوده است.

حمله به سفارت جمهوری آذربایجان با انگیزه شخصی بوده است

به گزارش ایلنا از قوه قضاییه، قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران درباره این حادثه توضیح داد: ساعت هشت صبح امروز (جمعه، هفتم بهمن‌ماه) یک دستگاه خودروی پراید با توقف مقابل سفارت جمهوری آذربایجان در تهران و پس از به‌کار گیری سلاح موفق به ورود به داخل ساختمان سفارت می‌شود. پس از حمله این فرد به سفارت یک فرد از جمهوری آذربایجان کشته و ۲ نفر مجروح می‌شوند.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد این فرد با انگیزه شخصی به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران حمله کرده است.

در تحقیقات اولیه متهم مدعی شده است: فروردین ماه امسال همسرم به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران مراجعه کرده و دیگر به منزل مراجعه نکرده است.

وی انگیزه خود به سفارت جمهوری آذربایجان را این‌گونه بیان می‌کند که در مراجعات مکرر به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران هیچ پاسخی از آنها دریافت نمی‌کردم و تصور می‌کردم همسرم در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران حاضر است و حاضر به دیدار با من نیست. امروز صبح تصمیم گرفتم با اسلحه کلاشنیکفی که از قبل تهیه کرده بودم به سفارت مراجعه کنم.

قاضی شهریاری در این باره گفت: فرد مهاجم در تحقیقات اولیه مدعی است انگیزه‌اش از حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران کاملا شخصی بوده است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران خاطرنشان‌کرد: به‌محض اطلاع از این حادثه به همراه اکیپ‌های تشخیص هویت و پزشکی قانونی، اکیپ بررسی صحنه جرم و پلیس آگاهی برای بررسی حادثه حاضر شده و پرونده در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/
محمد شهریاری سفارت آذربایجان حمله به سفارت آذربایجان حمله به سفارت جمهوری آذربایجان دادسرای جنایی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر