کد خبر: 1315609 A

سارقان زورگیر فیلستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری اعضای باند 10 نفره سارقان که اقدام به زورگیری همراه با خشونت می کردند، خبر داد.

سارقان زورگیر فیلستان دستگیر شدند

به گزارش ایلنا، سرهنگ "نجم الدین مرادی" به تشریح جزئیات این خبر پرداخت و گفت: با توجه به وقوع زورگیری توسط راکبان چند دستگاه موتور سیکلت پلاک مخدوش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل پاسگاه فیلستان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی دوربین های مدار بسته ،اظهارات شکات ، تصویر سازی از متهمان وانجام اقدامات فنی و تحقیقات میدانی اطلاعات مشخصی از زورگیران به دست آمد که در اختیار گشت های کلانتری قرار داده شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: گشت کلانتری در ساعات پایانی شب گذشته با توجه به اطلاعات داده شده به یک موتور سیکلت با 3 سر نشین مظنون شده و راکبین به محض رویت واحد گشت اقدام به فرار نمودند که با هوشیاری گشت متوقف و 3 نفر دستگیر و در تحقیقات به عمل آمده تعداد 7 نفر از همدستان نیز در مخفیگاهشان دستگیر و از محل  9 دستگاه موتور سیکلت سرقتی، آلات و ادوات شماره های دست کوب کشف و ضبط شد.

سرهنگ"مرادی" اظهار داشت: در تحقیقات به عمل آمده از متهمان نحوه سرقتها را اینگونه عنوان می کنند که در جاده های روستایی و مکان های خلوت و با چندین دستگاه موتور سیکلت راه را بر طعمه خود بسته و پس از مضروب ساختن وی با قمه ، شمشیر و چماق موتورسیکلت وی را به سرقت برده و با از بین بردن شماره اصلی موتور سیکلت و کوبیدن شماره جعلی جدید اقدام به فروش می کردند.

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت اعلام کرد ، اعضای این باند 10 نفره پس از تکمیل پرونده به مقام قضائی معرفی و در اختیار پلیس آگاهی می باشد از شهروندانی که به این شیوه مورد سرقت و زورگیری قرار گرفتند در خواست می شود برای پیگیری و شکایت به پلیس آگاهی پاکدشت مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر