کد خبر: 1312370 A

آمار ثبت احوال تعیین‌کننده نظام برنامه‌ای و برنامه‌ریزی کشور است

استاندار تهران از اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

آمار ثبت احوال تعیین‌کننده نظام برنامه‌ای و برنامه‌ریزی کشور است

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران؛ علیرضا فخاری در بازدید از اداره کل ثبت احوال استان تهران ضمن تبریک روز ملی ثبت احوال خطاب به کارکنان این اداره اظهار داشت: شما نقش هویت‌بخشی دارید در زمانی که دشمن قصد نابودی هویت را دارد.

وی افزود: در هیاهوی زندگی در زمینه هویت‌بخشی انسانی و ملی کاری انجام می‌دهید که خدا ناظر آن است و این امر تبریک ویژه دارد.

استاندار تهران عنوان کرد: شما از هویت ایرانی دفاع می‌کنید و پاسداری امین هستید و این نقطه عطفی برای فعالیت شما محسوب می‌شود.

فخاری با بیان اینکه نقش ثبت احوال در هویت‌سازی جمعیت بی‌بدیل است، گفت: آمار ثبت احوال تعیین‌کننده نظام برنامه‌ای و برنامه‌ریزی کشور است.

وی ادامه داد: تدوین درختواره جمعیت هویت ایرانی و نسبت‌های ‌آن باعث اثبات هویت از گذشته تاکنون است و از اقدامات بسیار خوب اداره کل ثبت احول تعویض سریع شناسنامه و صدور کارت ملی می‌باشد که جای تشکر دارد.

استاندار تهران با اشاره به پیگیری اقدامات عمرانی جهت تکمیل ساختمان جدید ثبت احوال شمیران خاطرنشان کرد: تشکیل شرکت تعاونی در دستورکار قرار گیرد تا زمینه برای صاحب مسکن شدن همکاران واجد شرایط فراهم شود.

انتهای پیام/
استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر