کد خبر: 1285493 A

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

پلیس به اسلام، انقلاب و مردم خدمت می‌کند

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه فراجا، سازمانی خوشنام، خوش سابقه و با پیشینه و روحیه انقلابی، ایمانی، جهادی و مردمی است، گفت: پلیس به اسلام، انقلاب و مردم خدمت می‌کند.

پلیس به اسلام، انقلاب و مردم خدمت می‌کند

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، صبح امروز امیر سرتیپ خلبان " عزیز نصیرزاده" با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی کشور، با سردار " حسین اشتری"؛ فرمانده کل انتظامی دیدار و گفت و گو کرد و فرا رسیدن هفته فراجا را تبریک گفت.

امیر سرتیپ خلبان "نصیرزاده"  در این نشست صمیمانه اظهار داشت: بر ارواح طیبه امام راحل و شهدای گرانقدر به ویژه شهیدان انتظامی کشور درود و رحمت می فرستیم و برای فرماندهی معظم کل قوا " مدظله العالی" آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته فراجا بیان داشت: به آحاد فرماندهان، افسران، کارکنان، درجه داران، سربازان وظیفه و نیروهای پلیس خداقوت عرض می کنم.

امیر سرتیپ خلبان "نصیرزاده" با اشاره به نقش آفرینی موثر فراجا در جامعه عنوان کرد: فراجا، سازمانی خوشنام و خوش سابقه با پیشینه و روحیه انقلابی، ایمانی، جهادی و مردمی است و باید این نقش آفرینی موثر فراجا در جامعه برای مسئولان، مردم، تصمیم سازان و تصمیم گیران تبیین و تشریح  شود.

این مقام ارشد ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: ماهیت نقش آفرینی پلیس، خدمت به اسلام، انقلاب و مردم است و بایستی ابعاد، گستردگی و تاثیرگذاری ماموریت های پلیس به مردم و جامعه معرفی و شناخته شود.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فراجا را سازمانی متحول، با دانش، عالم و مسلط بر ماموریت ها معرفی و مطرح کرد: اهمیت امنیت بر کسی پوشیده نیست و فراجا امنیت را به عنوان یکی از برجسته ترین نیازهای مردم و جامعه تامین می کند و قدردان این تلاش های فراجا هستیم.

انتهای پیام/
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر