کد خبر: 1282693 A

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران:

شهروندان تهرانی از اتراق کنار رودخانه‌ها خودداری کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از وقوع دو سامانه بارشی و وزش باد شدید در استان تهران گفت: شهروندان تهرانی از اتراق کنار رودخانه خودداری کنند.

شهروندان تهرانی از اتراق کنار رودخانه‌ها خودداری کنند

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حامد یزدی مهر بعدازظهر جمعه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفتم مهرماه، روز آتش نشان و تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه این عزیزان گفت: طبق اعلام هواشناسی از بعد از ظهر شنبه تا روز یکشنبه در نیمه شمالی استان تهران به ویژه ارتفاعات این استان رگبار و رعد و برق و تندباد موقت و احتمال تگرگ پیش بینی می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران اضافه کرد: در نیمه جنوبی استان تهران نیز بارش پراکنده باران، وزش باد شدید و گاهی خیزش گرد و خاک انتظار می‌رود، که در پی این مخاطره احتمال اختلال در تردد جاده‌ای، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها و آب‌گرفتگی معابر، خطر صاعقه، احتمال آسیب به سازه‌های موقت و شکستن درختان فرسوده و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه منطقه اثر این دو سامانه در مجموع شمال و ارتفاعات شمالی استان تهران و نیز نیمه جنوبی این استان را در بر می‌گیرد، از مردم این مناطق خواست، احتیاط لازم را در تردد از جاده‌های کوهستانی داشته باشند و از صعود به ارتفاعات بپرهیزند، همچنین اکیداً از اتراق در حاشیه مسیل‌ها خودداری کنند.

انتهای پیام/
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر