کد خبر: 1239013 A

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: مراجعین به مراسم سالگرد حضرت امام (ره) از ورود به پارکینگ استان های دیگر خودداری شود.

 به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران  بزرگ، سردار محمد حسین حمیدی با اعلام حضور صد درصدی  تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در معابر پیرامونی و منتهی به بهشت زهرا (س) ، به ممنوعیت های توقف از ساعت 24 روز جمعه نیز اشاره داشت و افزود : توقف کلیه وسایل نقلیه در مدخلهای ورودی، خروجی و خیابانهای فرعی منتهی به پارکینگها و نیز خیابانهای اصلی محوطه بهشت زهرا(س) ممنوع است .

وی افزود : توقف کلیه وسایط نقلیه در طول بلوار علامه عسگری در هر دو مسیر از سه راهی باقر شهر تا پل حرم (خلیج فارس) و توقف کلیه وسایل نقلیه در طول بزرگراه شهید هاشمی(صالح آباد) از پل صنیع خانی تا علامه عسگری‌ممنوع است.

سردار حمیدی توصیه داشت : با توجه به اختصاص ۱۷ پارکینگ  مختص و مجزی به هر استان به کلیه مراجعین محترم نهایت همکاری را با پلیس راهور در تردد ها ، محدودیت ها و ممنوعیت ها داشته باشند و به تمام تابلوها و علایم اهتمام و توجه داشته باشند و همچنین از توقف ها در ورودی پارکینگ ها خودداری کرده و از ورود به پارکینگ هایی که مربوط به استان انها نیست خودداری نمایند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : مراجعین گرامی به این نکته توجه داشته باشند  توقف در حاشیه معابر خصوصا بزرگراهها ممنوع است.

وی در پایان تاکید ویژه داشت که : عابرین محترم پیاده در  ترددهای عرضی از محلهای ناایمن و غیر مجاز مانند بزرگراهها و در  ساعات تاریکی و مخصوصا شبها  با توجه به خطرات بسیار زیاد این کار توجه ویژه  داشته و از این اقدام خودداری نمایند.

انتهای پیام/
رییس پلیس راهور تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر